Strona główna
O kole
Spotkania
Członkowie
Galeria
Statut
Kontakt

Księga Gości
Forum wewn.

Zakład SGiO

Przyjdź Sztywny - Wyjdź Kreatywny
Obóz w Kazimierzu
Forum Młodych 2008
Szkolenia z AEGEE
Szkolenia wewnętrzne
Projekt badawczy

Kultura a rynek
Przyjdź Sztywny - Wyjdź Kreatywny

Kreatywność to obecnie jedna z najbardziej pożądanych cech nie tylko wśród pracowników, ale także wśród każdego studenta. Czym w końcu miałby się charakteryzować młody człowiek jeżeli nie kreatywnością, otwartością i głową pełną pomysłów? Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom stawianym przez dzisiejszy świat Studenckie Koło Naukowe Socjologów Gospodarki i Organizacji UMCS we współpracy z firmą Fedus i AEGEE-Lublin postanowiło zorganizować cykl warsztatów "Wykreuj swoją przyszłość. Przyjdź sztywny - wyjdź kreatywny". Szkolenia te mają pomóc każdemu w wykrzesaniu z siebie owej iskry kreatywności, którą potem będzie można wykorzystać w kreowaniu swojego życia i przyszłości.


Oto lista warsztatów na które zapraszamy:

8 kwiecień - Kreatywne myślenie (od godz 16:20, około 4h)
10 kwietnia - Psychologia sukcesu (od godz 12:00, około 7h)
23 kwietnia - Warsztaty umiejętności interpersonalnych (od godz 10:00, około 7h)
24 kwietnia - Kreatywna autoprezentacja (od godz 9:00, około 3h)
25 kwietnia - Zarządzanie sobą w czasie (od godz 12:00, około 3h)

Szkolenia poprowadzą profesjonalni trenerzy z firmy Fedus oraz AEGEE-Lublin.

Koszt każdego spotkania to 10 zł. Nie zbieramy tych pieniędzy dla siebie, nie zabiorą ich też do swojej kieszeni trenerzy - cała kwota zostanie przekazana na rzecz Domu Dziecka im. Janusza Korczaka w Lublinie. Jak widzisz , włączając się w nasz projekt nie tylko zdobędziesz cenne umiejętności, ale również pomożesz potrzebującym maluchom.

A na zakończenie okazja do zaprezentowania kreatywnego tańca, czyli wspólna impreza :) 22 kwietnia w klubie Archiwum odbędzie się impreza wieńcząca nasz projekt. Bilety do nabycia w siedzibie Samorządu Studentów UMCS (Dom Studencki Babilon, pokój 04) w cenie 7 zł. Na imprezę zaproś znajomych - nie jednego, nie dwóch, ale przynajmniej trzech. Im nas więcej tym lepiej :) Tym bardziej, że wszystkie pieniążki z biletów nabytych u nas również trafią do dzieciaków z Domu Dziecka.

Nie ma się więc co zastanawiać! Trzeba się jak najszybciej zapisywać, bo ilość miejsc jest ograniczona,

Żeby się zapisać napisz do nas maila ze swoim zgłoszeniem na adres sknsgioumcs@gmail.com lub zadzwoń do naszej koleżanki Agnieszki Myzik na numer 505 700 475.

Do zobaczenia na szkoleniach i imprezie :)


statystyka